Gerbiami Lietuvos Respublikos piliečiai, 

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės dekretu yra paskelbta eilinių Seimo rinkimų data – 2012 m. spalio 14 d. 

Airijoje esantys Lietuvos Respublikos piliečiai savo valią rinkimuose galės pareikšti balsuodami Lietuvos Respublikos ambasadoje Airijoje (rinkimų dieną asmeniškai atvykdami į Lietuvos Respublikos ambasadą, įsikūrusią Dubline, arba balsuodami paštu). 

Maloniai kviečiame visus Lietuvos Respublikos piliečius, gyvenančius Airijoje ar rinkimų metu būsiančius Airijoje bei pageidaujančius balsuoti 2012 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose, užpildyti prisegtą rinkėjo anketą ir ją kuo skubiau, tačiau ne vėliau kaip iki š.m. rugsėjo 19 d. paštu (Embassy of the Republic of Lithuania to Ireland, 47 Ailesbury Road, Ballsbridge, Dublin 4), faksu  1 283 9354 arba el. paštu: konsulinis.ie1@urm.lt  atsiųsti ambasadai. 

Išsami informacija apie Lietuvos Respublikos Seimo rinkimus yra skelbiama Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos internetinėje svetainėje –  http://www.vrk.lt .

Dėl papildomos informacijos apie Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų organizavimą Airijoje sekite informaciją ambasados internetinėje svetainėje http://ie.mfa.lt, facebook‘o puslapyje https://www.facebook.com/ambasadaDubline, kreipkitės elektroniniu paštu konsulinis.ie1@urm.lt arba telefonu 01 203 5757 bet kurią darbo dieną nuo 14 iki 17 val. 

Pagarbiai,

 

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje

RINKEJO ANKETA – AIRIJA